Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 78

Németország 2015. "A Német újraegyesítés 25. évfordulója" aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP Germany 2015. "25 Jahre Deutsche Einheit" gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP
30736.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben - 1859V 10 Krajcár" ezüstözött Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal T:PP
30737.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "A világ legnépszerűbb arany érméi / Krugerrand - Dél-Afrika" aranyozott és ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP ND "Most popular bullion coins in the world / Krugerrand - South Africa" gilt and silver plated metal commemorative medal (50mm) C:PP
30738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1933. 20$ "Dupla Sas" aranyozott Ag replika emlékérme (10g/0.999) T:PP USA 1933. 20 Dollars "Double Eagle" gilt Ag replica coin (10g/0.999) C:PP
30739.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Euró fantázia - Kossuth" Ag emlékérem (20g/0.999/38,5mm) T:PP
30740.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2011. "Liszt Ferenc év" 5db-os ezüstözött Cu-Zn emlékérem szett, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP
30741.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "I. István denár" az Unger éremhatározó 0.-ás számmal jelölt darabjának "BP" jelzésű utánverete T:2
30742.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Da Vinci" aranyozott, hátoldalán a Mona Lisát ábrázoló fém plakett T:PP
30743.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csontos Attila (?-?) 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem (10g/0.999/30mm) T:PP kis fo.
30744.

Rufpreis:
1 400 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "Whitney Houston" aranyozott fém érem, multicolor T:PP USA ND "Whitney Houston" gold plated metal coin, multicolor C:PP
30745.

Rufpreis:
800 HUF

Német Államok / Ulm 1704. Gulden Ag utánveret, eredeti tokban (9,42g/0.999/26x26mm) T:1 German States / Ulm 1704. Gulden Ag restrike in original case  (9,42g/0.999/26x26mm) C:UNC
30746.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németország 2015 "A Német újraegyesítés 25. évfordulója - Weimar" aranyozott Cu-Ni emlékérem, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP Germany 2015 "25 Jahre Deutsche Einheit - Weimar" gilt Cu-Ni commemorative medallion with german language certificate C:PP
30747.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF