Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1793032
30724
323
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Semmelweis Ignác 1818-1865" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1793034
30725
323
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1793038
30726
323
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Kossuth Lajos 1802-1894" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1793059
30727
323
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Puskás Ferenc 1927-2006" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1793040
30728
323
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Jókai Mór 1825-1904" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1792770
30729
323
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.925/30mm) T:PP 1792769
30730
323
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1986" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1792768
30731
323
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1792767
30732
323
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Gróf Széchenyi István 1791-1860" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1641434
30733
323
500
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP
1792776
30734
323
Numismatik
DN "Európa pénzei - Vatikán" fém emlékérem, peremen sorszámozott T:PP
1760428
30735
323
Numismatik
DN "Európai valuták / Írország - Dublin - Four Courts épülete" ezüstözött fém emlékérem (50mm) + Írország 1998. 1p Cu-acél T:PP,1- ND "European Currencies / Ireland - Dublin - Four Cours" silver plated metal commemorative medal (50mm) + Ireland 1998. 1 Penny Cu-steel C:PP,AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF