Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 93

31623.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1944. "Gamma Lövész Egyesület" Br díjérem, hátoldalon gravírozva (41,5mm) T:2
31624.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1944-1945. Nyilaskeresztes zománcozott kitűző (19x17,5mm) T:1-,2  Hungary ~1944-1945. Enamelled badge of the Arrow Cross Party, with "TÖRV.VÉD" mark (19x17,5mm) C:AU,XF
31625.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

1945. "Országos Sportnapok" zománcozott Br gomblyukjelvény (19x27m) T:1-
31626.

Rufpreis:
1 000 HUF

1946. "Szent Gellért 1046-1946" Br lemezkitűző T:2 hajlott tű
31627.

Rufpreis:
800 HUF

1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüstözött réz kitűző (32x27mm) T:2
31628.

Rufpreis:
1 000 HUF

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:1-,2   Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and miniature, in damaged original case C:AU,XF NMK 533.
31629.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon C:XF NMK 536.
31630.

Rufpreis:
5 000 HUF

~1940. "Magyar Népnemzeti Mozgalom" fém kitűző T:2
31631.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1949. "Haditorna arany fokozat" zománcozott és aranyozott fém jelvény T:2
31632.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban T:2
31633.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1950. "A Középgépipar Kiváló Dolgozója" fém jelvény dísztokban (30mm) T:2
31634.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF