1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" a Levente szervezet Zn lemez gomblyukjelvénye. Szign.: MASEFSZKY (22x31mm) T:2 Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" Zn sheet metal buttonhole badge of Hungarian Youth Paramilitary Group Levente. Sign.: MASEFSZKY (22x31mm) C:XF
~1944-1945. Nyilaskeresztes zománcozott kitűző (19x17,5mm) T:1-,2 Hungary ~1944-1945. Enamelled badge of the Arrow Cross Party, with "TÖRV.VÉD" mark (19x17,5mm) C:AU,XF
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:1-,2 Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and miniature, in damaged original case C:AU,XF NMK 533.
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon C:XF NMK 536.