Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1796578
31611
323
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2 1795842
31612
323
Numismatik
~1930. "Nemzeti Legitimista Néppárt" zománcozott fém kitűző (15x16mm) T:2 1778447
31613
323
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem (40,5mm) T:2 1796590
31614
323
Numismatik
~1930-1940. "Erdélyért" festett műanyag(?) kitűző T:1-
1796581
31615
323
Numismatik
~1930-1940. "Erdélyért" festett Al kitűző T:1- 1796059
31616
323
Numismatik
1796563
31617
323
Numismatik
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem (35mm) T:2
1796579
31618
323
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány / III CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANAE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" aranyozott gomblyukjelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (20mm) T:2
1796107
31619
323
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1938. "Száll az Ének Szájról Szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" aranyozott Br díjérem szalagon, hátoldalán "Fekete János 1938" (36mm) T:1-,2 1792391
31620
323
Numismatik
1939. "Magyar Élet Mozgalom" aranyozott, sorszámozott fém kitűző (22mm) + Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes Hiradója, 1939. jan.15. [XVI. évf. 5. sz.] T:1- 1795835
31621
323
Numismatik
~1940. "Magyar Megújulás Pártja" zománcozott fém kitűző (9x17mm) T:2 1729590
31622
323
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Gamma Lövész Egyesület" Br díjérem (32mm) T:1-,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF