15004.
Beendet 323. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
1902 Budapest, képes album naptárral, nyomdaismertetővel. Bp., Hornyánszky Viktor. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.