Tétel

Katalognummer:

15288.
Beendet 323. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Az 1869,1870,1871,1877,1878- ik évi törvények gyűjteménye és 1879,1880,1881,1882, 1883,1884,1885-ik évi országgyűlési törvénycikkek. (7 kötetbe kötve.) Pest-Bp., 1870-1885, Ráth Mór. Korabeli átkötött kopottas aranyozott gerincű félvászon-kötés, 1878-as ,és 1882-es címlapja hiányzik, tulajdonosi névbejegyzéssel, szárazbélyegyzővel és pécséttel. Dr. Regele Károly (1923-1996) gyulai jogtanácsos, újságíró, versenybíró, szenior sportszervező pecsétjével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor