A peszach hagada. Izrael Egyiptomból való kivonulásának elbeszélése. Bp.,é.n.,Orthodox Zsidó Népasztal Egyesület, (Földes, Wagner és Társa-ny.) 67+3 p. Magyar és héber nyelven. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egyébként jó állapotban.