Molnár Pál: Hogy lehet a tyuktenyésztés a falu életének könnyítője? Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara Kiadványai. 1931. 3. sz. Kaposvár, 1931, Uj Somogy-Nyomda és Lapkiadó Rt., 60 p. Második, és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel.
N. Madarász Aladár: A chrysanthemum termesztése. Bp., 1929, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó, 45+2 p. Javított gerincű félvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült gerinccel, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 kerti könyv: Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó ; Helmut Jantra: Ötletek és tippek lakókertekhez. Pihenőhelyek, teraszok, udvarok és más zöld helyek., Bp., 1995. Alexandra.
Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Függelék: Az északi-Kárpátok virágai. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Vegyes könyv tétel, 3 db: Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.