15222.
Beendet 321. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.