15127.
Beendet 321. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
100 HUF
0,27 EUR, 0,31 USD
Tanulmányok Győr és vidéke történetéből. Szerk.: Gecsényi Lajos. Győr, 1978, Győr Megyei Város Tanácsa-Győr-Sopron megyei 1. sz. Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.