1928-30 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Három teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
Reissig, Carl:Das Aerztliche Hausbuch für Gesunde und Kranke. Leipzig, 1904. F.C.W. Vogel Verlag, / Házi orvoslás könyve. Szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban. In Art nouveau linen binding, in good condition.
Marsigli, Luigi Ferdinando: Danubius Pannonico-Mysicus Tomus I. A Duna magyarországi és szerbiai szakasza; Deák Antal András: A Duna fölfedezése. Bp., Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Műbőr kötés, fordítva kötve, kötésen kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Dr. Csia Sándor: A nemi kérdés orvosi s bibliai szempontból. Bp.,(1912), Bethánia. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, laza fűzéssel, címlappal.
Brehm: Az állatok világa II. Emlősök. Majmok - Félmajmok - Párosujjú patások. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Brehm: Az állatok világa V. Emlősök. Ragadozó emlősök - Úszólábúak - Rágcsálók. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Brehm: Az állatok világa III. Emlősök. Párosujjú patások - Páratlanujjú patások - Talponjáró emlősök - Szirénák. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Rudolf Thiel: Tizenhárman a halál ellen. Nagy orvosok életéből. Fordította: Nyilas Jenő. 23 képpel és fakszimilével.Budapest,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felragasztva