15730.
Beendet 321. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Brehm: Az állatok világa III. Emlősök. Párosujjú patások - Páratlanujjú patások - Talponjáró emlősök - Szirénák. Szerk. Dr. Éhik Gyula. Bp., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.