Tétel

Katalognummer:

15236.
Beendet 321. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 600 HUF

Beschreibung:

Állami pénzügyigazgatás. I-II. kötet. Tankönyv a községi közigazgatási tanfolyamok számára, kézikönyv a községi (városi) adókezeléshez. Szerk.: Dr. Margitay József. Bp.,1905, M. Kir. Állami Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Gróf József (1892-1944): Ex Libris Dr. Körmendy. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 9x7 cmx2. Gróf József magyar grafikus, belsőépítész, bélyegtervező, bútortervező. Iparművészeti Főiskolán tanult 1909-1912 között. 1924-től a Műcsarnokban mutatta be grafikáit. A Magyar Grafika, a Magyar Iparművészet és német szakmai lapok is ismertették grafikai munkásságát. Deportálták, 1944-ben halt meg Mauthausenben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor