Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Beschreibung:

Maurice Maeterlinck: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Hauswirth Magda rajzaival. Bp.,é.n., Sztár Filmmagazin. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta