Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Báró Podmaniczky Frigyes: Az alföldi vadászok tanyája. [Pest, 1854-1855 (?), Emich Gusztáv, 325-676 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel,hiányos. (pusztakéri báró) Forster Gyula (1846-1932) jogi és művészeti szakíró, a Műemlékek Országos Bizottságának elnökének névbélyegzőjével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor