Báró Podmaniczky Frigyes: Az alföldi vadászok tanyája. [Pest, 1854-1855 (?), Emich Gusztáv, 325-676 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel,hiányos. (pusztakéri báró) Forster Gyula (1846-1932) jogi és művészeti szakíró, a Műemlékek Országos Bizottságának elnökének névbélyegzőjével.