1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária Nyomda Rt.-ny.), 227 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, de kijár a könyből, kopottas borítóval.