Antik Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1782113
11060
321
Antique
Fo kutya figurás bronz kínai pecsétnyomó,/ Chinese seal makers bronze Pho dog, m:7 cm, 5,5×4,5 cm 1729611
11061
321
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 3x3 cm
1764648
11062
321
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő, macska, kígyó, rák, bogár figurákkal / Chinese carved stone seal maker with different animal figures. 6,5x3,5 cm
1729620
11063
321
Antique
Kínai pecsétnyomó, mázas porcelán. Virágdísszel. / Chinese seal maker. Porcelain 5 cm
1729609
11064
321
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 4x3 cm
1685031
11065
321
140000
Antique
1777776
11066
321
Antique
Tajtékpipa fém szerelékekkel, koronás "L. J." monogrammal, kis kopásokkal, h: 14 cm 1764649
11067
321
Antique
Kínai pecsétnyomó, Festett, mázas porcelán / Chinese glazed porcelain seal maker 12 cm
1779480
11068
321
Antique
Etelközi mintás ezüst (Ag.) lemezekkel díszített bőr tarsoly, jelzett, 17x14 cm 1774868
11069
321
Antique
Lauchammer hónapokat bemutató vas falikép (3db), jelzett, rozsdás, 14,5×14,5 cm ( 3×)
1777845
11070
321
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű díszes étkészlet: kanál, 2 db villa, halkés, jelzett, különböző méretben 1776698
11071
321
11000
Antique
Szecessziós figurális ón fűszertartó, eredeti üvegbetéttel, jelzés nélkül, m: 13,5 cm, h:16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF