1940 Budapest Városfejlesztési Programmja. Az 1937. évi VI. Tc alapján... https://www.darabanth.com/de/320-Fernauktion/320.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000001/1940-Budapest-Varosfejlesztesi-Programmja-Az-1937-evi-VI-Tc-alapjan-keszitendo-fejlesztes~II1767977
1767977
16007
320
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: 1940 Budapest Városfejlesztési Programmja. Az 1937. évi VI. Tc alapján készítendő fejlesztési terv. 149p + 10 térképmelléklet. Sérült vászon tékában.
: tánczos_gábor