Zsolnay kézzel festett teáscsészék egy alátéttel. Restauráltak, alátét... https://www.darabanth.com/de/320-Fernauktion/320.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Zsolnay-kezzel-festett-teascseszek-egy-alatettel-Restauraltak-alateten-kis-lepattanas-J~II1769509
1769509
11134
320
Beschreibung: Zsolnay kézzel festett teáscsészék egy alátéttel. Restauráltak, alátéten kis lepattanás, Jelzettek.
: vörös_iván