cca 1890 Fischer Budapest tálca, kézzel festett, aranyozott porcelánf... https://www.darabanth.com/de/32-Gross-Auktion/32.1/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~13351/cca-1890-Fischer-Budapest-talca-kezzel-festett-aranyozott-porcelanfajansz-jelzett-Fischer-J~II2030394
2030394
11081
32
26000
Beschreibung: cca 1890 Fischer Budapest tálca, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, jelzett "Fischer J Budapest", kopott, 48×34 cm
: turóczi_márk