Glassgegenstände

Zahl der Lose: 15

L Szabó Erzsébet (1935-): Fújt váza, többrétegű, anyagában színezett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11100.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle irizáló díszváza, tetején  réz montírozással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm /  cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle iridescent vase with copper inlays, without hallmark, h: 25 cm
11101.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
13

11102.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Cseh Bohemia art deco váza, tervező:Curt Schlevogt, malachit üveg, formába öntött, jelzett (kopott), hibátlan, m:13 cm
11103.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
15

Iittala vízimadár, finn asztali üvegdísz, fújt, kézzel festett, jelzés nélkül, ismertető füzettel, apró kopással, 22,5x8,5x10,5 cm / Iittala waterfowl, Finnish table glassware, blown glass, handpainted, without hallmark, with minor signs of use, in good condition, 22,5x8,5x10,5 cm
11104.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1970 Lalique 'Tete de Lion'  kristály dohányzó szett ( 5 db), formába öntött, maratott, egyiken apró csorbával, jelzett, d:14,5 cm, m:9-11,5 cm
11105.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11106.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Moser borostyánsárga váza, formába öntött, jelzett, alján karcolásokkal, m: 12,5 cm / Moser yellow vase, with hallmark, with small scratches at the bottom
11107.

Rufpreis:
8 000 HUF
23

cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, "Emlékül" felirattal, kopott apró karcolásokkal, csorba nélkül,  m:12,5 cm
11108.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1900 Fújt bütykös kancsó, 2 db, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11109.

Rufpreis:
8 000 HUF
21

cca 1900 címeres emlék pohár hengeres két rétegű színtelen üveg, maratott, rubinpác festéssel, "Emlékül" felirattal, kopott apró karcolásokkal,belső peremén nagyon apró csorbával, m:12 cm
11110.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Dietrich & Gottschlig és Grünfeld Ernő likörös palack fém tetőkkel (jelzett Dit-Got) és parafa dugóval, jó állapotban, m: 23 cm (2×)
11111.

Rufpreis:
5 000 HUF
52

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF