Werbungen

Zahl der Lose: 23

1930 Müller Testvérek tinta, tus- és festékgyárának reklámos számolócédulája, Borbereki Kovács Zoltán grafikája, modernista stílusban
11742.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szent Lukácsfürdő, gyógyfürdő, Buda, karton reklámtábla, kis kopásokkal, 27,5×18,5 cm
11743.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szent Lukácsfürdő, téli és nyári gyógyhely, karton reklámtábla, kis kopásokkal, 27,5×18,5 cm
11744.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kónya Zoltán (?-?): Braun St. Hubertus likőr, reklámplakát, üvegezett fa keretben, 28×19 cm + a reklám terve, vegyes technika, papír, jelzett, 12,5×9 cm
11745.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Franck kávé zománc reklám tábla. Nagyméretű. Kis kopásokkal  / Franck enameled metal advertising table 50x33 cm
11746.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

1930 Csonka Gergely szegedi paprikatermelő dekoratív reklámja, olajnyomat, jó állapotban, 35×24 cm
11747.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szíj Gábor: Így kerek a világ című könyvének borítóterve, Mester S. jelzéssel, paszpartuban, 20×14 cm
11748.

Rufpreis:
5 000 HUF

11749.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mesedoboz, Kaiser-féle tejkaramella, fa doboz, kopásokkal, 30,5×18×10,5 cm
11750.

Rufpreis:
3 000 HUF

BÚÉK, Tömöry Pál vas- és fűszerkereskedése, ablaküveg és porcelán áruk, Dévaványa, díszes, dombornyomott reklámlap, törésnyommal, 33×23,5 cm
11751.

Rufpreis:
3 000 HUF

M. Würzl & Söhne Bőrönd- és Bőráru-gyárosok képes árjegyzéke, papírkötésben, jó állapotban
11752.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF