Werbungen Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2036180
11742
32
Advertisement
1930 Müller Testvérek tinta, tus- és festékgyárának reklámos számolócédulája, Borbereki Kovács Zoltán grafikája, modernista stílusban 2036474
11743
32
Advertisement
Szent Lukácsfürdő, gyógyfürdő, Buda, karton reklámtábla, kis kopásokkal, 27,5×18,5 cm 2036471
11744
32
Advertisement
Szent Lukácsfürdő, téli és nyári gyógyhely, karton reklámtábla, kis kopásokkal, 27,5×18,5 cm
2036270
11745
32
100000
Advertisement
Kónya Zoltán (?-?): Braun St. Hubertus likőr, reklámplakát, üvegezett fa keretben, 28×19 cm + a reklám terve, vegyes technika, papír, jelzett, 12,5×9 cm
2030990
11746
32
Advertisement
Franck kávé zománc reklám tábla. Nagyméretű. Kis kopásokkal / Franck enameled metal advertising table 50x33 cm 2038638
11747
32
Advertisement
1930 Csonka Gergely szegedi paprikatermelő dekoratív reklámja, olajnyomat, jó állapotban, 35×24 cm 2044310
11748
32
Advertisement
Szíj Gábor: Így kerek a világ című könyvének borítóterve, Mester S. jelzéssel, paszpartuban, 20×14 cm
1963940
11749
32
Advertisement
2039629
11750
32
Advertisement
Mesedoboz, Kaiser-féle tejkaramella, fa doboz, kopásokkal, 30,5×18×10,5 cm 2039637
11751
32
Advertisement
BÚÉK, Tömöry Pál vas- és fűszerkereskedése, ablaküveg és porcelán áruk, Dévaványa, díszes, dombornyomott reklámlap, törésnyommal, 33×23,5 cm 2044094
11752
32
Advertisement
M. Würzl & Söhne Bőrönd- és Bőráru-gyárosok képes árjegyzéke, papírkötésben, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF