Marosán György: Tüzes kemence. Bp., 1968, Magvető, 792+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző, id. Marosán György (1908-1992) politikus, író által a címlapon dedikált, a borító alján aláírt példány.+Egy ex libris a hátoldalán Marosán György ajándékozási soraival.+Valamint egy saját kézzel írt magán levele, másfél beírt oldal, kis szakadással, 1 sztl. lev./ Paperbinding, in Hungarian language. With signed by the author.
Borbély Andor - Fall Endre: Román uralom Erdélyben. Budapest, 1936, Magyar Revíziós Liga. Felvágatlan példány! Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban./ Andor Borbély - Endre Fall: Rumanian rule in Transylvania. Bp.,1936, Hungarian Revision League. Uncut! Paperbinding. In Hungarian language.
Lévai Jenő: Endre László. A háborús bűnösök magyar listavezetője. Írta: Lévai Jenő. A kiadó előszavával és a szerző utóhangjával kiegészített kötet. Függelékként a M. Kir. I. Egyetemi Rohamzászlóalj 1. századának névsorával. Bp.,(1945), Müller Károly, Légrády. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, címlapon matrica nyomával./Paperbinding, in Hungarian language.