Tétel

Rufpreis:

50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD

Beschreibung:

Balásházy János: A pincegazdászatról, borkereskedésről, vagyis a magyar- s erdélyországi boroknak sajátságaihoz alkalmazott kezeléséről, a magyarországi borkereskedés hajdan és jelenkori viszonyairól. Szerzé kilenc évi több ezer hordó különféle borokra való felügyelési tapasztalataiból, az irodalmi termékek figyelembe vételével Balásházy János. Pest, 1856, Emich Gusztáv, XXIII+1+259 p. Egyetlen kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, a hátsó kötéstábla papírján és a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel, tulajdonosi névbejegyzéssel, pecséttel. Egyetlen kiadás. Nagyon ritka! Balásházi Balásházy János (1797-1857) ügyvéd, szolgabíró./ János Balásházy:About the cellar factory and wine trade. Pest, 1856, Gustav Emich. In Hungarian language. Half-linen-binding, with worn cover, spotty. Rare!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor