Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Textile Design of Japan. I. köt. Designs composed mainly in free style. Osaka, 1959, Japan Textile Color Design Center, 10+84+2 p.+184 t.+2 p. Angol nyelven. Rengeteg fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal./ With many illustrations. Linen-binding, in English language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor