Szepesi jelzéssel: Téli patak kőhíddal. Olaj, vászon, sérült, 48×69 cm https://www.darabanth.com/de/319-Fernauktion/319.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Szepesi-jelzessel-Teli-patak-kohiddal-Olaj-vaszon-serult-48C39769-cm~II1745652
1745652
10319
319
Beschreibung: Szepesi jelzéssel: Téli patak kőhíddal. Olaj, vászon, sérült, 48×69 cm
: vörös_iván