Korányi Márton (1879-1967): 5 db reklámgrafika terv (Zwack, Dreher, Braun, Ovomaltine, Nikopáll), akvarell-tusrajz, papír, jelzett, középen hosszában hajtásnyommal, 18x15 cm és 18x16 cm közötti méretben