Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Magyar-német rész. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv. Stereotyp-kiadás. Harmadik lenyomat. Magyar és német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, gerinccel, kissé foltos lapokkal.