Dr. Good Pál: Erkölcs és Erő. Fordította: Dr. Hupka Ödön. Bevezetővel ellátta és az orvosi részt Dr. Basch Imre. Bp.,1913, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel. A fordító, Dr. Hupka Ödön (1885-1915) által dedikált. Később életét vesztette az első világháborúban.