13536.
Beendet 318. Fernauktion
Poster
44 000 HUF
119,24 EUR, 137,50 USD
1936 "Egy nap a szabadban" Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat party's poster, restored, 94,5x62 cm