1906 Dr. Brózik Károly: Nagy magyar atlasz. A Magyar Földrajzi Társaság. Megbízásából Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével. Bp. 1906, Lampel R Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai), 8 p.+ 158 színes térképlap+52 p. (névjegyzék.) Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopottas gerinccel és borítóval.
4 db régi atlasz: Taschen Atlas vom Deutschen Reich. Berlin, 1928, Berliner Volks-Zeitung, 119+1 p.+ 24 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. C. Opitz Taschen-Weltatlas. Leipzig, é.n.,Moritz Ruhl, 2 p.+ 24 t. Német nyelven. Javított gerincű papírkötés, egy-két lapon hibajavítós folttal. Meyers Taschenatlas. Leipzig, 1935, Bibliographisches Institut, 39+1 p.+22 t.+69+3 p. Német nyelven. Egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, hibajavítós folttal. Knaurs Welt-atlas. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Verlag, 416 p. Német nyelven. Kiadó egészvászon-kötés, a 8-as térkép szakadt, hibajavítós folttal.
1859 Stieler's Schulatlas über alle Theile der Erde und das Weltgebäude. Gotha, 1859, Justus Perthes, 2 p.+ 33 t. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, foltos lapokkal./ Half-leather-binding, with worn cover, and spotty pages.
cca 1928 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz polgári iskolák számár. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 29 p. Papírkötés, egy lap kijár, egy lap hiányzik.