Landkarten

Zahl der Lose: 126

1906 Dr. Brózik Károly: Nagy magyar atlasz. A Magyar Földrajzi Társaság. Megbízásából Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével. Bp. 1906, Lampel R Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai), 8 p.+ 158 színes térképlap+52 p. (névjegyzék.) Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopottas gerinccel és borítóval.
13085.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

4 db régi atlasz:   Taschen Atlas vom Deutschen Reich. Berlin, 1928, Berliner Volks-Zeitung, 119+1 p.+ 24 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.  C. Opitz Taschen-Weltatlas. Leipzig, é.n.,Moritz Ruhl, 2 p.+ 24 t. Német nyelven. Javított gerincű papírkötés, egy-két lapon hibajavítós folttal.   Meyers Taschenatlas. Leipzig, 1935, Bibliographisches Institut, 39+1 p.+22 t.+69+3 p. Német nyelven. Egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, hibajavítós folttal.   Knaurs Welt-atlas. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Verlag, 416 p. Német nyelven. Kiadó egészvászon-kötés, a 8-as térkép szakadt, hibajavítós folttal.
13086.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1859 Stieler's Schulatlas über alle Theile der Erde und das Weltgebäude. Gotha, 1859, Justus Perthes, 2 p.+ 33 t. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, foltos lapokkal./ Half-leather-binding, with worn cover, and spotty pages.
13087.

Rufpreis:
8 000 HUF

13088.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Flitsch, Bleiberg, Lienz, 3 db osztrák katonai térkép / military maps
13089.

Rufpreis:
1 200 HUF

1942 Európai Oroszország térképe, 1:5000.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kissé foltos, hajtásnyomokkal, egyébként jó állapotban. 94×63 cm
13090.

Rufpreis:
1 600 HUF

13091.

Rufpreis:
4 000 HUF

1909 Jászberény rendezett tanácsú város belsőségének térképe, összeállította: Kurcz Jenő, szakadással, ragasztott, 41x56 cm
13092.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1932 Az Esztergomi Harcszerű Lő- és Gyakorlótér vázlata, kiadja M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 67x42 cm
13093.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1928 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz polgári iskolák számár. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 29 p. Papírkötés, egy lap kijár, egy lap hiányzik.
13094.

Rufpreis:
1 200 HUF

1929 Budapest Székesfőváros Földtani térképe. M. Kir. Földtani Intézet. Vászonra kasírozva. 75x91 cm
13095.

Rufpreis:
8 000 HUF

Világatlasz. 2004, Novum Kiadó. Kiadói kartonált kötés, CD-melléklettel, jó állapotban.
13096.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF