Landkarten Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1414551
13073
318
Maps
cca 1920 A Southend térképe. Bartnett's Southend plan
1748785
13074
318
Maps
1734811
13075
318
Maps
Dr. Strömpl Gábor: Térképolvasás. Turistaság és Alpinizmus 6. Bp., 1927, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1575732
13076
318
Maps
1930 Automobilkarte der Alpenländer 1. Szerk.: Adolf Bier. Innsbruck, Universitäts-Verlag Wagner. XII. kiadás, 98x77 cm.
980590
13077
318
Maps
cca 1920-30 Kétoldalas térkép: Magyarország üdülőtérképe, valamint Budapest és Északi környéke. 33x47,5cm
1756044
13078
318
Maps
Vegyes térkép tétel: több tucat különféle érdekes régi térkép, különböző léptékben és méretben + 1 db földrajzi atlasz 1756679
13079
318
Maps
1932 Balassagyarmat és Ipolyság katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, közepén kis hiánnyal, szakadással, 62x47 cm 1756684
13080
318
Maps
1938 Budapest és környékének katonai térképe, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, 62x46 cm 1756690
13081
318
Maps
1937 Felsőgalla és Dorog katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, 62x47 cm 1756695
13082
318
Maps
1937 Esztergom és Kürt katonai térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 47x62 cm 1756554
13083
318
2200
Maps
cca 1940 Csonka Magyarország áttekintő térképe, 1:75000, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, szakadt, 86x116 cm. 1750597
13084
318
Maps
F. W. Putzgers: Historischer Schul-Atlas. Bielefeld-Leipzig, 1928, Verlhagen&Klasing, 15+168 p. Német nyelven. Kiadói kopott borítóval, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, két oldalon felületi sérüléssel, egy amatőr módon javított lappal (5,6;7,8.) /Linen-binding, in poor condition, with worn cover, damaged spine, some pages are coming out, two damaged pages, one page repaired. (5,6;7,8.)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF