Szerbia 1913. "Emlékkereszt 1913 - Balkáni Háborúk" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül (41x41mm) T:2,2- aranyozás lekopott
Serbia 1913. "Commemorative Cross 1913 - of the Balkan Wars" gilted bronze decoration without ribbon (41x41mm) C:XF,VF gilt faded