Bücher: Religion

Zahl der Lose: 59

Szilády Áron (szerk.): Irodalomtörténeti közlemények. Kilencedik évfolyam. Bp., 1899. MTA. Korabeli félvászon kötésben. Jó állapotban,
15760.

Rufpreis:
2 800 HUF

A mai katolikus irodalom kincsesháza I-II. kötet, Bp., é.n. Vigilia Antiqua Nyomdai és Irodalmi Rt. kiadása, kiadói egészvászon kötésben,
15761.

Rufpreis:
2 400 HUF

Schmidt József: Buddha élete, tana, egyháza. Bp., 1920, Kazinczy, 224 p. Átkötött félvászon-kötés
15762.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wass Ferenc: Az erdélyi latin szertartásu kath. megye helyhezkedése a fölkelt katholikus egyházban. Emlékirat. Kolozsvárt, 1868, Róm. Kath. Lyc.-ny., 51 p. Átkötött papírkötés, viseltes állapotban, hiányos címoldallal, foltos lapokkal. Wass Ferenc törcsvári lelkész írása a törcsvári iskola javára.
15763.

Rufpreis:
5 000 HUF

15764.

Rufpreis:
1 000 HUF

15765.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az újszövetség könyvei. Károlyi Gáspár fordítása és Czeglédy Sándor revíziója nyomán a görög eredetiből fordította a Magyar Bibliatanács Újszövetségi Szakbizottsága. Próbakiadás. Bp.,1956, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje-Evangélikus Egyház-Szabadegyházak Szövetsége. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
15766.

Rufpreis:
1 200 HUF

15767.

Rufpreis:
1 600 HUF

(Jen Johannes) Jörgensen, Dr. Köpf Károly: Zarándokút Szent Ferenc Itáliájában. Cluj-Kolozsvár, 1939, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15768.

Rufpreis:
1 600 HUF

15769.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar József: Miért hallgat az isten? Presov-Eperjes, 1928, Szent Miklós Nyomda. Kiadói papírkötés.
15770.

Rufpreis:
2 000 HUF

P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső és hátsó szennylapon és elülső előzéklapon tollas, ceruzás bejegyzésekkel, a 225-240. oldalak fűzése laza, német nyelven.  /Half-leather-binding, with damaged spine, worn cover, with notices in the front and back flyleaf, and front smear-sheet, in German language.
15771.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF