Újszállási R Lajos: Iluska emlékkönyve. Református tanítók és lelkészek a XX. század hajnalán. h. n., é. n., szerzői. Sorszámozott, 57. sz. példány. A szerző dedikációjával, kézzel írt levelével. Papírkötésben, jó állapotban.
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./ Leatherette-binding in Arabic and English language.
Dr. Josias Friedrich Christian Löffler (1752-1816): Predigten. I. kötet. Züllichau-Frenstadt, 1794, Frommannischen Buchhandlung, LX+380 p. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, egyébként jó állapotban, intézményi bélyegzővel, német nyelven./ Without cover, but the other things are okay, in German language.
Wisemann Miklós: Fabiola, vagy a katakombák egyháza. Haudek Ágoston nyomán a magyar ifjuság számára átdolgozott új kiadás. Bp.,1925, Szent-István-Társulat, 347 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
Dr. Csiki Gábor: Hiszek egy istenben... Unitárius hitvallás. Cluj-Kolozsvár, 1926, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet, VI+2+158 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
Dr. Révay József: Szentek legendái A Szentévek történetével. 17 színes műmelléklettel, Bp. 1933. Franklin-Társulat Kiadása. Kiadói egészbőr kötésben, ázás nyomaival, néhány lap hiányos