15054.
Beendet 317. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Shen-Yi-Heinrich Stadelmann: China und sein Weltprogramm. Dresden,(1925),Friedrich Max Gutewort. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, magánkönyvtári bélyegzővel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, aláhúzásokkal.