Kaán Károly: Természetvédelem és természeti emlékek. Bp.,1931, Révai, 312+2 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, intézményi és magánkönyvtári bélyegzőkkel, ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban.