Landkarten

Zahl der Lose: 62

1876 Franciaország nagyméretű térképe E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet 2 részben, (kisebb szakadásokkal) / 1876 E. Andriveau-Goujon: Etched map of France in 2 parts 120x140 cm
12645.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1690 A lengyel királyságot ábrázoló rézmetszetű térképlapok. Megjelent: Alain Manesson Maller: Description de l'Univers.. Paris,1683./ Maps of Poland, the Polish Kingdom Etching. 11x17 cm
12646.

Rufpreis:
3 000 HUF

1832 Balkán-félsziget, német nyelvű térkép, üvegezett falikép, metszette: Adolf Gottschalck kiadó: Anstalt des Bibliographischen Instituts zu Hildburghausen
12647.

Rufpreis:
5 000 HUF

Velhagen & Klasings Neuer Volks- und Familienatlas. Szerk.: Scobel, A[lbert]. Bielefeld - Leipzig, 1901, Verlag von Velagen & Klasing. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12648.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1874 Map of the interior basins of the USA, West of the Mississippi River, 49x61 cm
12649.

Rufpreis:
3 000 HUF

1861 E. Andriveau-Goujon: Ázsia nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Asia. 70x53 cm
12650.

Rufpreis:
4 000 HUF

Carte générale des Postes du Royaume de Hongrie y compris la Transylvanie, L'Esclavonie, La Croatie avec une partie des provinces de Galicie, Moravie, Autriche, Illyrie etc. Réduite d' aprés la grande cartie de Lipszky par E. de Zuccheri. - Generalcharte des Königreiches Ungarn mit Einschluss von Siebenbürgen. Wien 1868. Artartia. A Magyar királyság és csatolt részeinek térképe a postautakkal. . Határszínezett, két szelvényből álló rézmetszet. Lipszky János munkája alapján készítette Edmund Zuccheri,  Szép állapotú, tiszta metszet, hozzá eredeti, enyhén sérült kiadói tékával. Ritka kiadás. / Nice clean etchings with original case.  1012x1640 mm
12651.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

1860 Európa térképe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., német nyelven, foltos, a hátoldalán javítással, 37x50 cm./ 1860 Map of Europe, F. Fried, Wien, Artaria & Comp., in German language, spotty, with repairs on the back, 37x50 cm.
12652.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12653.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12654.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db térkép (A Börzsöny hegység, Oberbayern-Tirol, Egyiptom-Palesztina, stb.)
12655.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 4 db vászontérkép (Wienerwald, Ausztria), jó állapotban
12656.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF