Landkarten Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218548
12621
317
Maps
1913 Lechtaler Alpok térképe / 1913 Large map of the Lechtaler Alps 90x70 cm
1218544
12622
317
Maps
1911 Az Allgauer és a Lechtaler Alpok térképe / 1911 Large map of the Allgauer and the Lechtaler Alps 90x70 cm
1218555
12623
317
Maps
1898 A Schern és a Rosenthalergruppe térképe / 1898 Large map of the Schern and the Rosenthaler groups 50x70 cm
1218717
12624
317
Maps
1930 Ausztria a Palagroupe térképe / 1930 Austria Large hiking map of the Palagroup 70x90 cm
1218713
12625
317
Maps
1899 Ausztria a Ferwallgroupe térképe / 1899 Austria Large hiking map of the Ferwallgroup 70x90 cm
1218661
12626
317
Maps
1930 A Zillerthali Alpok nyugati részének térképe / 1930 Large map of the Western part of the Zillerthal Alps 70x80 cm
1218646
12627
317
Maps
1913 A Brenni felföld térképe / Large map of the Brenn Oberland in Tirol Austria 50x70 cm
1591020
12628
317
60000
Maps
1887 Budapest főváros beépített kültelkeinek út- és a Tabánnak utcahálózati térképe. Szerkesztetett a fővárosi mérnöki hivatal földmérési szakosztálya által. Rajzolta és kőre metszette Jauernig Nándor főv. kőrajzoló. Bp., 1887, Légrády. Kiadói kissé sérült gerincű aranyozott egészvászon-köté, színes litografált térképlap, vászonra kasírozva, 84x99 cm.
1743704
12629
317
Maps
cca 1950 Kerekólak Csongrád megyében és vásárhelyi pusztában, fém nyomólemez, 25×19 cm 1743838
12630
317
Maps
Magyarország légiforgalmi térképe. Váaszonra kasírozva. 120x80 cm 1748286
12631
317
Maps
Fabó Beáta - Holló Szilvia Andrea: Budapest térképeinek katalógusa. 1-3. [1-5.] köt. Bp., 2003, BFL. Papírkötésben, bontatlan csomagolásban, újszerű állapotban.
1747841
12632
317
Maps
1881 Richard Andree's Allgemeiner Handatlas in sechsundachtzig Karten mit erläutern Text. Bielefeld & Leipzig, 1881, Velhagen & Klasing Verlag, 2 p.+96 t.+98 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos./ Half-leather-binding, in poor condition, damaged, in German language.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF