Antik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1741426
11052
317
Antique
Szoboszlai Gábor (?-) Jelzett réz díszfokos. / Axe 91 cm 1741480
11053
317
14000
Antique
Gazdagon díszített réz fejes fokos. Réz borítású nyéllel / Copper headed axe 88 c 1636983
11054
317
Antique
Herczeg Klára (1906-1997): hamutál a Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalat 1897-1972 plakettjével, réz, jelzett (HK), 9x15 cm.
1275578
11055
317
Antique
cca 1900 3 db aranyozott réz teáspohár fogó / Golded copper teaglass holders 1743688
11056
317
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db, jelzett, 16,5 és 18 cm 1743676
11057
317
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kaviáros kés és villa, 8 db, jelzett, h: 13 cm
1745164
11058
317
11000
Antique
Monogramos ezüst nyelű kések (8 db), jelzett, mesterjeggyel , J.A. Henckrls Solingen pengékkel (7 db), h:20-24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF