Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1731610
30436
316
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1719006
30437
316
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T:1
1735172
30438
316
Numismatik
Király Vilmos (1953- ) 1987. "Xántusz János 1825-1894 / Idegenforgalmi Középiskola és Szálloda - hotel Római" Br plakett, eredeti tokban beleragasztott adományozói lappal T:1- 1731521
30439
316
Numismatik
Kiss György (1943- ) 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas Br emlékérem, peremén sorszámmal jelölt, eredeti tokban (87mm) T:1- Adamo MNT15 1739034
30440
316
Numismatik
Kósa István (1953-) 1989. "Kádár János" Ag emlékérem (31g/0.925/38mm) T:1-(PP) fo. 1736627
30441
316
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád Nagyfejedelem 896" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat 1736769
30442
316
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP 1735040
30443
316
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "Árpád Nagyfejedelem / A honfoglalás emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1732602
30444
316
Numismatik
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" Br emlékérem (2x) "Ilonka-György 1932. IV. 10." és "Józsa - István 1925. VI. 6." gravírozással (50mm) T:2 karc, patina
1738090
30445
316
5500
Numismatik
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" jelzett Ag emlékérem, hátoldalán gravírozással (47,18g/0.950/50mm) T:2 1739966
30446
316
Numismatik
Lugossy László (1944-) DN "Sigillum Civitatis Vesprimiensis (Veszprém város címere) / Pro Meritis Erga Bonum Publicum (A közjó szolgálatában)" aranyozott fém emlékérem (42mm) + ~1990. "Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért" ezüstözött fém piefort emlékérem (42,5mm) T:1-,PP 1738104
30447
316
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1947. "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas Br plakett (49x82mm) T:2,2- hátoldalán karc Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF