Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 78

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T:1
30437.

Rufpreis:
5 000 HUF

Király Vilmos (1953- ) 1987. "Xántusz János 1825-1894 / Idegenforgalmi Középiskola és Szálloda - hotel Római" Br plakett, eredeti tokban beleragasztott adományozói lappal T:1-
30438.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss György (1943- ) 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas Br emlékérem, peremén sorszámmal jelölt, eredeti tokban (87mm) T:1- Adamo MNT15
30439.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Kósa István (1953-) 1989. "Kádár János" Ag emlékérem (31g/0.925/38mm) T:1-(PP) fo.
30440.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád Nagyfejedelem 896" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30441.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP
30442.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "Árpád Nagyfejedelem / A honfoglalás emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30443.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" Br emlékérem (2x) "Ilonka-György 1932. IV. 10."  és "Józsa - István 1925. VI. 6." gravírozással (50mm) T:2 karc, patina
30444.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" jelzett Ag emlékérem, hátoldalán gravírozással (47,18g/0.950/50mm) T:2
30445.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lugossy László (1944-) DN "Sigillum Civitatis Vesprimiensis (Veszprém város címere) / Pro Meritis Erga Bonum Publicum (A közjó szolgálatában)" aranyozott fém emlékérem (42mm) + ~1990. "Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Vas Megye Önkormányzata Szolgálatáért" ezüstözött fém piefort emlékérem (42,5mm) T:1-,PP
30446.

Rufpreis:
1 200 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1947. "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas Br plakett (49x82mm) T:2,2- hátoldalán karc
30447.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF