Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1735059
30424
316
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,1(PP) 1737522
30425
316
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1907. "Tóth Béla" Br plakett (75x50mm) T:2,2- 1736674
30426
316
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" Ag emlékérem (11,87g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat 1738114
30427
316
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1967. "Debreceni Református Zsinat 400 éves jubileuma" Br emlékplakett (80mm) T:2- 1731529
30428
316
3200
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag és Br tagsági emlékérem pár (~25g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP5
1731567
30429
316
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,19g/0.800/42,5mm) T:1-
1738089
30430
316
Numismatik
Dévényi János (1934- ) 1976. "Várpalota 25 éves 1951-1976" Br plakett (93mm) T:2 1738052
30431
316
Numismatik
Erdey Dezső (1902-1957) 1934. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel (35mm) T:2 fülnyom 1710238
30432
316
4600
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo SF9
1731474
30433
316
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat" Ag és Br emlékérem, dísztokban (36,22g/0.835/42,5mm) T:1- patina Adamo MNT14 1731322
30434
316
Numismatik
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1- patina
1731323
30435
316
Numismatik
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Br és ezüstözött fém emlékérem pár (42,5mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF