Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kihajtható térképpel, ex libris-szel. Jó állapotban.