15192.
Beendet 316. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.