15749.
Beendet 316. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Szent Biblia, azaz istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész szent írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1903, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, 1027+336 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az első 4 lap sérült, gyűrött, és az utolsó 3 lap sérült, gyűrött, hiányos.