Rádiólokáció 13. sz. Magyar Repülő Szövetség kiadása repülést tanulmányozó körök részére. Bp., é.n, Magyar Repülő Szövetség, Vörös Csillag Nyomda-ny., 61 p. Kiadói papírkötés.
Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.