Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mar... https://www.darabanth.com/de/316-Fernauktion/316.0/Bucher/Bucher-Militaria~2500005/Vittorio-Mussolini-Legi-haboru-Abessziniaban-Forditotta-Brelich-Mario-Vilagjarok-Utaza~II1657492
1657492
15500
316
3800
Books: Military
Beschreibung: Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
: tánczos_gábor