Vladár Gábor dr. (szerk.): Magyarország hatályos törvényei kiegészitve a törvényeket módosító jogszabályokkal. III. kötet 1885-1895. Budapest, 1944, Grill Károly. Kiadói félvászon kötésben.
Magyar Rendeletek Tára, 16 kötet (1868,1878,1879, 1880 II., 1881 I-II.. 1882 I-II, 1883 II., 1885 II., 1887 I., 1888 I-II.,1889 II., 1901, 1903 I-K), Budapest, 1884-1903, Magyar Királyi Belügyminisztérium. Kiadói félvászon. Intézményi bélyegzőkkel. Változó állapotban.
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
Az 1886. évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel és magyarázatokkal. A Magyar Igazságügy kiadása. Bp.,1887, Singer és Wolfner, 373+2 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, 211-220 oldalak között a lapok hiányosak, a 221/222 oldal hiányzik, a tartalomjegyzéknél a lapok foltosak.
Radovics György-Vajay Szabolcs-Mester Miklós: Egy elfelejtett egyetemi fegyelmi csomó. (Perczel Sándor, Sommsich Pál és társainak ügye 1826-27.) Angyal Szeminárium kiadványai 47. szám. Bp., 1942, Szerzői kiadás,(Dunántúl Pécs Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., Pécs), 50+1 p. Papírkötés, intézményi bélyegzővel, széteső állapotban, az elülső borítója leszakadt, a hátsó borítója hiányzik, a kötése a 16-17 oldalnál szétvált.
Papp László: Kiskunhalas népi jogélete. Magyar Táj- és Népismeret könyvtára 2. Bp., 1941, Országos Táj- és Népkutató Intézet, 71 p. Papírkötés, széteső állapotban, intézményi bélyegzővel.