Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Kossuth Lajos élete + Kossuth a magyar nép szívében és költészetében. Költeményfüzér. Összeállította: Zsilinszky Mihály. Pest, 1868, Killián György, (Kertész József-ny.) 67+141+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az első mű címlapja hiányzik, ceruzás bejegyzésekkel, intézményi bélyegzőkkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván