Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, foltos vászonkötéssel.